GN Green Nature jojoba dry oil / jojoba kuivõli


  Kui tekib tahtmine leida toode, mis sobiks kõikidele nahatüüpidele ja nii kehale kui näole, siis siin on üks näide.

Green Nature jojoba kuivõli 100ml 15.90 eurot , saadaval SIIN!  Tootekirjeldus: Imendub nahka kõigest 60 sekundiga. Kuivõli muudab naha lihtsalt ja kiirelt siledamaks, pehmemaks ja säravamaks. Looduslik jojobaõli sobib ideaalselt ka kuiva ja väga kuiva naha hoolduseks. Jojobaõli sisaldab E-vitamiini. Tänu kuivõli imelistele omadustele imendub see kiirelt ning ei jäta nahka õliseks.
Ei sisalda sünteetilist lõhnainet, parabeene, värvaineid, alkoholi ega mineraalõlisid.

Tegemist on Eesti tootega!

  Koostis on lühike: Aqua, Aloe Barbadensis (aaloe), Simmondsia Chinesis (jojoba), Vanilla Planifolia (vanilje eeterlik õli), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.  2 viimast on säilitusained. Phenoxyethanol'i kohta on artikleid, et on kahjulik, samas pidavat ta olema vähem ärritav, kui teised säilitusained, ehk ta on madala riskiga.


  • Jojoba õli - normaliseerib naha toiminguid, antioksüdant, säilitab naha niiskust, elustab vananeva naha toiminguid, kiirendab armide paranemist, tasakaalustab rasueritust.  
  • Aaloe - leevendab nahaärritusi, rahustab ja niisutab nahka, aktiviseerib naha toiminguid, pidurdab vananemisprotsessi. 
  • Vanilje eeterlik õli - rahustab, antioksüdant 


Tekstuurilt pole üldse rasvane, pigem kerge. Imendub tõesti väga kiiresti ning ei jäta üldse rasvaseks. Lõhn pole kahjuks kuigi mõnus, samas tal pole ka lõhnaaineid, mis on ju väga hea. Lõhna poolest tundub natuke nagu "haiglalõhn" või mingi arstirohi. Ma ei suuda meenutada, mis see täpselt on. Kui keegi veel seda kasutanud on siis palun kirjeldage kommentaarides, mida teile meenutab. Õnneks see ei jää pilvena ümber, ehk kaob kiiresti ning mõne aja pärast pole nahal mingit lõhna tunda.  Ma olen selle tootega väga rahul. Põhjus miks ma selle kuivõli vastu kohe eriti huvi tundsin on selg. Mu selg on pinnakuiv, kuid hormoonide tõttu esineb juba mõnda aega ka aknet. See kuivõli teeb naha niisutatuks, samas hoiab selga korras, ehk ei tee seisundit hullemaks. Jojoba õli rasueritust tasakaalustavale toimele lootes ehk teeb isegi paremaks, Mis peamine, nahk ei jää pärast rasvaseks! See loob mõnusa, sileda ja värske tunde nii rasvasel kui kuival nahal.
  Kuivõli on väga hea kasutada eriti suvel, kui paksud kehakreemid tunduvad liiga rasked, aga ilma niisutuseta ei saa.

Kommentaarid

Populaarsed postitused