Lotte Heade Mõtete juuksehari

  Ma olen juba mõnda aega armastanud pusaharju eriti seetõttu, et need sobivad imehästi lastele. Ma ei kujuta ettegi kuidas ma ilma nendeta laste juuksed kammitud saaks. Eelkõige kahe aastase puhul, kes ei püsi paigal ja karjub, kui natukenegi kammimine haiget teeb. Kuidas ma varem hakkama sain?
  Mõni aeg tagasi ostsin H&Mist pisikese Minnie juukseharja, aga see oli lihtsalt kohutav, sest kammida oli sellega suhteliselt võimatu. Välja nägi muidugi väga nunnu ja need on kavalalt kassa juurde asetatud. Praegugi seisavad seal tihti pisikesed ja armsad frozeni harjad, mis on minu laste jaoks näiteks eriti hea tõmbenumber. Otsisin siis ükspäev lastele lasteaeda uusi pusaharju ja nii tore oli avastada, et on eraldi lastele mõeldud versioonid saadaval. Nimelt on RICH teinud lastele Lotte ja Muumidega pusaharjad ja need näevad lihtsalt nii armsad välja. Oma lastele valisin ühesugused roosad harjad Lotte sarjast. Tervet Lotte valikut näeb SIIT ja Muumi oma SIIT.

Leiutajateküla Lotte Heade Mõtete juuksehari    Hind 9,90 eurot 

Mina ostsin Salon+'st (LINK).
Tootekirjeldus: Lotte Heade Mõtete juuksehari harutab mängleva kergusega lahti jonnakad pusad iga leiutaja juustes ning mõttelõngas. Nii saavad kõik head ideed ning suured unistused teoks! Pehmed antistaatilised harjased teevad mõnusalt pai ega lase juustel elektrit täis minna, ennetades nii pusade teket. Heade Mõtete hari sobib ka märgade juuste kammimiseks, sest leiutaja vahvad ideed võivad tulla vabalt ka meres ujudes või kodus dušši all!  Muumi ja Lotte on mõlemad nii armsad ja valida oli päris keeruline, aga lõpuks otsustasin hinna järgi. Ma ausalt ei näe põhjust, et miks Muumi omad 2 eurot kallimad on. Paistab nagu sama asi ju olevat. Lisaks roosa Lotte harja puhul oli lapsel hiljuti nähtud "Lotte unenäomaailmas" etenduse äratundmisrõõm. Mõlemad said ühesugused, et poleks jagelemist, kui üks meeldib mõlemale rohkem. Poemüüja üritas ilmselt kuidagi jutule saada ning rääkis, et jah, ühesugused ikka kindel värk. Väidetavalt on neil käinud lapsevanemaid harju ümber vahetamas, sest pilt ei sobinud. Ma muidugi üritasin kohe keelt hammaste taga hoida, sest mulle absoluutselt ei mahu pähe selline asi. Ostad lapsele uue asja ja siis tuled uuesti poodi ümber vahetama, sest lapsele ei sobinud PILT? Tõesti või!?
 
  Igal juhul on tegemist päris hea juukseharjaga - teda on mugav käes hoida ning juuksed saavad lihtsalt ja kiiresti kammitud. Harjased on tugevad ja ei vaju kiiresti laiali, kuid samas ei kisu juukseid. RICHi tavalised juukseharjad on muidu sama hinnaga, seega miks mitte võtta juba pildiga. Lapsel rõõmu oi kui palju. Ma viimasel ajal fännan ise samuti neid pusaharju, sest nad on niivõrd mugavad ja hügieenilised - pole mingit osa, mis välja tuleks ja kuhu mustus koguneks, lihtsasti puhastatav ja harjased ei tule küljest. Soovitan!

  Milliseid juukseharju te oma lastele ostnud olete?

Kommentaarid

Populaarsed postitused