VIVI 12 Herbs Hair Serum / 12 Ürdi juukseseerum

 Soov saada endale pikemaid juukseid on vist päris paljudel. Mina olen oma juukseid ajaga päris palju rikkunud erinevate värvikatsetustega (eriti sinise ja rohelisega) ja eks selle tulemusena juuste pikkus aina lühenes. Loomulikult tahan ma nüüd koguaeg, et mu juuksed oleksid pikemad. Paljud vahendid, mis peaksid kasvu soodustama sisaldavad SLSi ja minu jaoks jääb selline toode ära. Tavalised looduslikud õlid vajavad aga palju aega ja mässamist, mida kolme lapse kõrvalt on ikka suhteliselt keeruline leida. Mõned kuud olen nüüd kasutanud Leedu looduskosmeetika VIVI 12 Ürdi juukseseerumit.

VIVI 12 Herbs hair serum / 12 Ürdi juukseseerum 125g    Hind: 13 eurot (VIVI kliendile 9 eurot)

Tootekirjeldus: Juukseseerum on valmistatud kõige efektiivsematest juuste kasvu stimuleerivatest ainetest. Spetsiaalselt formuleeritud 12 ürdi ekstraktid on lisatud andmaks juustele volüümi ja kergendamaks juuste sättimist.
Koostis: Aqua, D-panthenol, Caffeine, Hydrolyzed Keratin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Acacia Gum, Hydrolyzed Silk Peptides, Aroma (Natural), Pelargonium Graveolens Oil, Romarinus Officinalis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Lamium, Album Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Nasturtium Officinale Extract, Arctium Majus Root Extract, Citrus Limon Peel Extract, Hedera Helix Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tropaeolum Majus Flower Extract, Propylene Glycol, Geraniol**, Citrinellol**, Linalool**. | EN *Organic certified ingredients, **Ingredients of essential oils. 

Kasulikke aineid on antud tootes ikka omajagu:
 • D-pantenool - tugevdav, ergutav, niisutav.
 • Kofeiin - stimuleerib juuste kasvu, juuste väljalangemise vastu.
 • Hüdrolüüsitud keratiin - tugevdab juuksekarva, parandab juuksestruktuuri.
 • Hüdrolüüsitud siidi peptiidid - lisab juustele tugevust ja läiget, taastab juukseid, niisutab peanahka.
 • Geraaniumiõli - parandab vereringet, põletikuvastane, soodustab juustekasvu.
 • Rosmariini ekstrakt - stimuleerib vereringet, antiseptiline, ergutav, pehmendav, pidurdab juuste väljalangemist.
 • Kummeli ekstrakt - tugevdab juuksejuuri, põletikuvastane, rahustav ja niisutav.
 • Mägiarnika ekstrakt - parandab pindmist vereringet, antiseptiline, pidurdab põletike tekkimist.
 • Valge iminõges - soodustab juuste kasvu, väljalangemise vastu, põletikuvastane, taastab juukseid.
 • Aedsalvei - antiseptiline, kiirendab haavade paranemist, stimuleerib vereringet, puhastab ja rahustab, kõõmavastane.
 • Männi punga ekstrakt - antiseptiline, stimuleerib vereringet, põletikuvastane.
 • Ürt-allikkersi ekstrakt (vesikress) - soodustab juuste kasvu, stimuleerib vereringet.
 • Takjajuure ekstrakt - tugevdab juukseid, aitab kiilanemise vastu, ennetab kõõma teket.
 • Sidruni ekstrakt - parandab vereringet, kõõmavastane.
 • Hariliku luuderohu ekstrakt - antibakteriaalne, parandab vereringet.
 • Saialille ekstrakt - rahustab, pidurdab nahaärrituste ja põletike teket, antiseptiline.
 • Suure mungalille ekstrakt - parandab naha vereringet, desinfitseerib, kõõmavastane, aitab juuste väljalangemise vastu.

  Seerumis on üks koostisaine propüleenglükool, mida ma ei oodanud sealt leida, sest tegemist on naftaproduktiga. Ma olin ausalt väga üllatunud, kui seda koostises nägin. Omadustelt on tegemist ainega, mis on niisutav, kaitseb kosmeetikatooteid kuivamise eest, on väga hea lahusti ja transpordib toimeaineid nahka. Viimane omadus on eriti oluline, et toode annaks tulemust. Õnneks on see aine nimistu lõpus, see tähendab, et teda on seal ülivähe ja ta on kinnitatud väikestes kogustes turvaliseks. Suurtes kogustes võib tekitada näiteks ärritust ja kesknärvisüsteemi häireid. Ainet loetakse muidu sagedaseks allergeeniks.

  Seerum on tekstuurilt kerge vedelik, mis pole üldse rasvane/õline ja tal on vaevutuntav taimne lõhn, mis meenutab ylang-ylangi. Masseerida tuleb teda juustesse alustades peanahast hommikuti ja/või õhtuti. Ma isiklikult olen seerumit üldjuhul pannud ainult peanahale peale juuste pesemist ja päris iga päev seda ei tee. Ma lihtsalt ei pese juukseid iga päev ja mul muidu ei püsi meeles seda seerumit niisama panna. Seerum imendub küll koheselt, aga mulle meeldib peanahka veidi sõrmeotstega masseerida, sest see parandab vereringet (mis on juuste kasvu stimuleerimiseks olulisemaid faktoreid) ja mõjub kuidagi värskendavalt. Vahel enne kuskile minekut olen pannud seerumit kogu pikkuses juustele ja föönitanud, see muudab juuksed mõnusalt kohevaks ja on kergem nad paika sättida. Mulle hullult meeldib, et see seerum ei tee üldse juukseid rasvaseks olenemata peale kantavast kogusest. Vahel, kui on meeles olnud, siis olen seda kuivadesse juustesse ja peanahale samuti pannud ning ta teeb juuksed siledamaks, samas ei jäta mingit tuntavat kihti peale.
  Seerum sobib kasutamiseks veel küüntel ja ripsmetel, et neid hooldada ja kasvu stimuleerida ning selle koostises on palju aineid, mis on head ka peanaha kuivuse, sügeluse või kõõma puhul.
  Juuste kasvu osas ma pole nii kullipilguga jälginud, kui palju nüüd on kasvu kiirendanud või mitte, aga kuna ma juukseid värvin koguaeg mustaks, siis nii palju tean, et häiriv väljakasv on nähtav kahe nädalaga. Ma ausalt ei mäleta, kui kiiresti mind varem väljakasv segama hakkas, aga usun, et ta mööda külgi maha ikka ei jookse.

  Kokkuvõttes on tegemist päris multifunktsionaalse taimsetest ekstraktidest tootega, mida saab kasutada juuste, küünte ja ripsmete hooldamiseks ning kasvu stimuleerimiseks. Tema suureks boonuseks on see, et teda on mugav ja lihtne kasutada ning selle pealekandmine võtab väga vähe aega. Soovitan igal juhul proovida!

  Hind on tal samuti väga hea (liitunud kliendile 9 eurot). Kusjuures registreerunud kliendid saavad iga kuu kingituseks ühe toote, millest teavitatakse smsi teel ning just selle sõnumi ettenäitamisel saab kahelt tootelt 50% soodustust. Sel juhul tuleks seerumi hinnaks ainult 6.50. VIVI tooteid saab osta Tallinnas Sikupilli keskuses asuvast VIVI esinduspoest.

  Milliseid juuksekasvu stimuleerivaid tooteid olete teie kasutanud ja mis on aidanud?

Kommentaarid

Populaarsed postitused