MakeUp Eraser

  Mõni aeg tagasi soetasin endale huvi pärast MakeUp Eraser meigieemalduslapi ja ma olen ausalt öeldes sellest päris vaimustuses. Tegemist on siis polüestersegust lapiga, mis võimaldab lihtsasti meiki eemaldada ainult veega.


MakeUp Eraser meigieemalduslapp 22,90 eurot (valikus must ja roosa)

(LINK tootele)

Tootekirjeldus: MakeUp Eraser meigieemalduslapiga saad meigi eemaldada parimal viisil – LIHTSALT VEEGA. See eemaldab kõige raskemini eemaldatava meigi olgu see veekindel ripsmetušš, vedel silmalainer, põsepuna, meigikreem, lavameik, näomaalingud jne. Suurepärane reisil, sportides ning laval esinedes. 
(Tootekirjeldus Tradehouse.ee lehelt, pakendil eestikeelset teksti polnud)

 Lapile pole lisatud mingeid aineid, vaid ta ongi lihtsalt polüestrist lapp, mis on mõõtmetelt umbes 18x40cm. Ühel pool on tal pikemad ja teisel pool lühemad kiud. Just see lühemate kiududega pool on meigi eemaldamiseks ja teine pool on koorimiseks. Enne esimest kasutuskorda tuleb lappi masinas pesta ja väidetavalt peab ta vastu kuni 1000 masinpesu. Lapp ise on made in china,


 Meigi eemaldamiseks on vaja lapp sooja veega märjaks teha ja ringjate liigutustega nägu puhastada. See kangas on väga pehme ja mõnus, meenutab mulle plüüsi. Näonahale igatahes õrn - minul näiteks ärritust ega punetust ei esine peale selle kasutamist. Meigi eemaldamisega saab hakkama see väga hästi. Olen katsetanud nüüdseks igasugu meigiga ja minu üllatuseks sai see kõigest jagu. Eriti mind hämmastas, et näiteks Clarinsi veekindel silmapliiats tuli maha väga lihtsalt, sest tavaliselt on mul sellega kõige rohkem mässamist. Ainult ripsmetuššiga on vaja natuke rohkem vaeva näha, aga ilmselt see loogiline, sest ripsmetele ei saa nagu eriti ringjaid liigutusi teha. Eriti meeldib mulle MakeUp Eraseri puhul see, et ta võtab meigi kohe enda külge ja ei aja seda laiali. See on minu meelest eriti oluline lavameigi puhul, mida on kosmeetikaga päris tüütu maha võtta ning kui esinemine õhtul hilja lõppeb, siis selle viitsimisega on lood väheke kehvad. Peale meigi eemaldamist näoveega nägu üle tehes on hea testida lapi tulemust, sest vatipadi näitab kõik ära - minul on see iga kord puhtaks jäänud!
 Selle koorimise funktsiooni osas ma isiklikult olen veidi skeptiline ning antud eesmärgil teda ei kasuta. Võib-olla on seal mõeldud kerget koorimist, mida võiks iga päev teha. Sügavama koorimise jaoks tasuks siiski vastavat kosmeetikat kasutada. Eksitav võib olla ka mõte, et kui meik on eemaldatud, siis ongi kõik. Tegelikult peaks siiski lõpus näoveega veel kindlasti üle tegema, et nahka toniseerida ja vältida vee karedusest tingitud halba mõju nahale.
  Mainin veel ära, et esimestel kasutuskordadel polnud ma sellest lapist üldse vaimustuses, sest ta jättis nahale hulganisti kiude, mida pidin veel eraldi maha pesema. Õnneks oli see ainult alguse asi ja nüüd seda enam ei juhtu. Esmamulje oli igal juhul petlik.

  Kokkuvõttes on tegemist igati väärt tootega ja ma soovitaks seda eriti neile, kes peab vahel tugevat meiki kandma. Minu silmis on päris imeline vahelduseks kõik ainult vee ja lapiga maha pesta.

Kommentaarid

Populaarsed postitused