Tagasi tööle ehk tere tulemast ilusalongi!

 Olen mõnda aega olnud blogis vähem aktiivne ja postitustel on küllaltki pikad vahed olnud, aga reaalsuses on mul 10 postitust kõpitsemisel. Nii paljust on kirjutada, aga aega on nii vähe. Põhiline põhjus on üks uus samm minu elus ehk peale kolme aastat lastega kodus olemist olen otsustanud naasta tööturule ja loomulikult kosmeetikuna, sest ma armastan seda tööd. Esimest korda elus olen nüüd ettevõtja ja ajan täiesti oma asja, sest ainult nii saan ma valida milliseid hooldusi teha soovin ja millega. Ilmselt on juba kõik aru saanud, et toodete koostise osas olen küllaltki pirtsakas ja nõudlik ning seetõttu leiab minu töös olevatest brändidest nüüd põhiliselt looduslikke, orgaanilisi ja bioaktiivseid tooteid.
 Esimesena valisin endale VIVI, sest ta on kujunenud üheks mu lemmikuks juba esimesest tutvumisest. VIVI toodetega otsustasin ma tegema hakata klassikalisi näohooldusi lisades juurde puhtaid savimaske ja massaažiks looduslikke näoõlisid. Lisaks olen valmis mõelnud paar erihooldust vastavalt nende valikus olevate toodete võimalustele.

 Teiseks on mul kokku pandud kaks erinevat pediküüri Nurme toodetega. Pediküürile mõeldes tuli mulle kohe pähe Nurme, sest nende kehakoorijad ja vannisoolad on minu silmis väga mõnusad pediküüri kaaslased ja magneesiumkloriidi jalavann on kohe eriti kasulik.
Lakkimist otsustasin alguses teostada ainult tavalakkidega ja selleks valisin ZOYA toksiinide vabad küünelakid, millel on väga hea püsivus.

  Esialgu võtan asja tasapisi, sest millestki tuleb ju alustada, aga valik täieneb peagi. Tegelen aktiivselt koolitustel käimisega, sest nii palju uusi ja põnevaid asju on ilumaailmas, seega varsti on oodata uusi hooldusi ja brände töös.Lisandub erinevaid profisarju ja saladuskatte all võin ära mainida, et kindlasti on tulemas erinevaid happehooldusi, sest happed on need, millesse on mul kõige rohkem usku. Ma olen alati olnud suur happekoorimiste fänn.
 Tööd teen ma hubases kosmeetikakabinetis Helen Heinroos Hair salongis, mis asub Põhja-Tallinna ja Kesklinna piiril aadressil Kalaranna 6/Võrgu 10. Asukoht on minu silmis suurepärane, ta on merele lähedal ja mis kõige tähtsam - maja ümbruses on tasuta parkimine.

 Täpsemalt saab kõigega tutvuda minu uuel kodulehel: https://www.kosmeetikevelyn.ee/  ja et olla kõigi uudistega kursis, siis soovitan jälgida Facebooki lehte, sest sinna jõuavad kõik uudised, pakkumised ja loosimised.

 Mina olen igatahes väga põnevil ja loodan teiega kohtuda!


Kommentaarid

Populaarsed postitused