JOIK iluõhtu / +Sooduskood!

 Neljapäeval käisin ma (esimest korda!) JOIKil külas, sest siis toimus ilublogijatele mõeldud iluõhtu ning mul oli suur au ja rõõm sellest osa saada. Vastuvõtt oli väga soe ning meid kostitati soojade jookide ja suupistetega. Õhtu jooksul meile tutvustati kõiki tooteid, räägiti JOIKi ajaloost, seebi valmistamisest, loost nime taga ja minu jaoks eriti oluline, et ka koostisosadest ning nende mõjust.

 JOIKist on ilmselt juba kõik kuulnud, aga kes on ainult põgusalt kokku puutunud või üldse mitte, siis JOIKil on päris tore filosoofia - selle aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone. Neid iseloomustab põhjamaine, puhas ja minimalistlik stiil ning nende eesmärk on kasutada loodust parimal viisil ja samas loodust ka hoida. Rohelise lehekese märk tootel annab teada, et toode sisaldab ainult looduslikke koostisosi.


 Ma olin paljude toodetega juba tuttav, aga ikka sain palju uut infot. Näiteks polnud ma kunagi süvenenud, et nende küünaldel on oma kasutusjuhend ja ma olen koguaeg neid valesti kustutanud. Ma olen teinud seda tüüpilist viga ehk olen küünlaleeki ära puhunud, aga tegelikult tuleb taht vajutada sulavaha sisse ning siis uuesti üles tõsta ja lisaks vajab taht enne süütamist lõikamist. Toodete osas tekkis mul veel suur huvi dušiõlide vastu - ma polnud JOIKil neid varem näinud, aga sellisel kujul tooted mulle väga meeldivad - väga hea vaheldus igasugu dušigeelidele, eriti külmemate ilmade puhul. Lõhnad olid neil kõigil väga head ja tõetruud.
 Enne üritust meile lubati, et lahkume pehmete kätega ja see lubadus viidi täide. Me katsetasime oma kätel koorivat maski kätele ja jalgadele, mis sisaldab meresoola ning toitvaid ja niisutavaid õlisid (oliiviõli, aprikoosikiviõli ja magusmandliõli). Toodet tuli kanda kuivale nahale ja siis hoolikalt käsi masseerida, lõpetuseks sooja veega maha pesta. Käed olid pärast nii pehmed - mul oli tunne, et need ei olnud enam minu käed! See on kindlasti üks toode, mille vastu huvi nii iseenesest ei pruugi tekkida, aga tegelikult on tegemist ikka väga suurepärase tootega ning peale selle proovimist võib sõltuvusse jääda. Päris mõnus toode tundus veel Niisutav ja toitev kehavõi pulk. See sisaldab rohkelt kakaovõid, sheavõid, oliiviõli ja jojobaõli ning on kasutusvõimaluste poolest väga mitmekülgne. Kohapeal sai demonstreeritud neist üks ehk tätoveeringute kirgastamine ja juhtumisi olin mina seal ainuke, kes sai katsejäneseks olla. Toode ise on stick'i kujul ja väljakeeratav ning tekstuurilt väga rikkalik ja toitev. Tätoveeringute kohal tundus nahk pärast korralikult toidetud ning minu lillad lilled ja punane roos said kohe särtsu juurde. Lisaks on see tätoveeringutele kasulik, sest jojobaõli annab loomulikul kujul nahale kaitset päikese eest, mis on tätoveeringule väga oluline.

 Aga nüüd kõige põnevama asja juurde - JOIKil tuli välja 6 uut toodet, milleks on 3 dušivahtu, 2 ihupiima ja Raseerimiskreem naistele. Dušivahud on kõik isuäratavate lõhnadega (Greip/Mandariin, Valge Klaar ja Passioni/Mango) ja tekstuurilt on vaht väga pehme ja õhuline. Ihupiimad (Värskendav valge klaar ja Päikeseline passioni/mango) on pihustiga pudelites ning esmapilgul paistavad väga kerged, aga peale kandes on tunda, et nahk saab niisutatuks ja tänu kergele tekstuurile on toote levitamine nahale palju lihtsam. Tooted on minu meelest väga sobilikud kevad/suvisesse aega.


  Facebookis oli JOIK samal ajal veidi aega live's ning kes ei sattunud samal ajal vaatama, siis järgi saab vaadata SIIT! Seal on väike osa ühe noormehe etteastest, kes meile paar ilusat lugu esitas ja uute toodete esitlus.
 Igaüks sai JOIKilt kingikoti ning mina sain uutest toodetest Valge Klaari dušivahu ja ihupiima - no see lõhn on ikka nii hea ja tõetruu, selline õige valge klaar.


 Soovitan kõigil JOIK kodulehele uudistama minna, sest sooduskoodiga "ILUKEVAD" saab mai lõpuni soodustust -10%. Lisaks on homseni (23. aprill) JOIK e-poes tasuta transport kõikidele toodetele. 


 Aitäh JOIK imetoreda õhtu! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused