Looduskosmeetikast


 Juba üsna varsti ehk 23ndal oktoobril on mul au läbi viia Vigri kohvikus vestlusõhtut looduskosmeetika teemal. See hubane kohvik asub Tallinnas Pirita TOPis ja nende eesmärk on pakkuda lihtsat, ent väge täis taimetoitu, mis lisaks oleks vähe töödeldud ning tootmisprotsess keskkonna-, inimeste- ja loomadesõbralik. Koostöös Gorilla.ee-ga toimuvad harivad ja põnevad vestlusõhtud Vigri kohvikus kord kuus.

 Millest ma siis täpsemalt seal räägin? Kosmeetikapakenditel on viimasel ajal palju eksitavat reklaami, mis jätab tarbijale lihtsasti mulje, et tegemist on loodusliku tootega ka sünteetilisi aineid täis toodete puhul. Selle tõttu on kasutusele tulnud lisaks mõisted ökokosmeetika ja naturaalkosmeetika. Minu eesmärk on aidata lihtsasti vahet teha kui puhta tootega on tegemist, kui palju looduslikkust seal on ning mida tähendavad erinevad sertifikaadid.
 Olen kuulnud levivast müüdist, et looduskosmeetika pole nii tõhus ja ei toimi. Mina sellega ei nõustu. Looduskosmeetika on arenenud palju edasi ning enam see ei tähenda käsitsi lihtsate retseptidega tehtud kreeme või oma toidulaual oleva õliga määrimist. Küll aga pead sa ikka olema teadlik oma allergiatest, et leida just need õiged ja sobivad tooted.
 Looduskosmeetika ei tähenda ainult enda säästmist keemilistest ainetest. Räägin lisaks lähemalt kosmeetika mõjust keskkonnale, mõiste "cruelty free" tähendusest ning kuidas ära tunda veganitele sobivat kosmeetikat ehk milliseid loomseid aineid võib kosmeetika sisaldada.
Loe üritusest lähemalt SIIN!


 Lisaks on täna (18.okt) viimast päeva võimalus osaleda Vigri kohviku kinkekaartide LOOSIMISES!  Osaleda saad SIIN!

Head loosiõnne ja kohtumiseni VIGRIS!

Kommentaarid

Populaarsed postitused