ILUTEE - tulemus


 Mõni aeg tagasi kirjutasin ma raamatust "Terve välimuse heaks" leitud ilutee retseptist, mille kuuri lubasin ära teha. 10-päevane kuur on möödas ja veel päevi lisaks.

Retsept oli siis järgmine:

ILUTEE
 Sega võrdses koguses petersellilehti ja saialilleõisi ja natuke vereurmarohtu, vala 1tl taimesegule klaasitäis keeva vett ja lase kaane all tõmmata 15min. Joo õhtuti enne magamaminekut 10-päevase kuurina. Teele võib lisada veidi mett. Tee ravib probleemset näonahka ja annab ilusa jume.

 Kõhedust alguses tekitas retseptis olev mürgisena tuntud vereurmarohi, aga näe - tervis on korras ja end ära ei mürgitanud. Ma olin tee suhtes väga skeptiline, aga tuleb tõdeda, et midagi ta minu kehaga ikka tegi. Alguses oli mul tunne, et keha hakkas end puhastama ja igasugu jama välja ajama ehk esimestel päevadel tekkis mul omajagu valusaid paapuleid ja pustuleid. Seda siis näkku vähem, aga seljale rohkem. Ma olin päris ehmatanud, sest mul pole juba mõnda aega seda probleemi olnud. Hiljuti tegin endale usinasti happehooldusi, mis tegid naha korda. Õnneks kõik väljalöönud asjad taandusid kiiresti ja kuuri lõpuks olid need kadunud.
 Kuuri ma alustasin ju seetõttu, et mul oli suu ümber tekkinud omajagu punnikesi, mis mul tihti tulevad just stressirohkel perioodil. Nüüdseks on mul ausalt öeldes neid vähem, piirkond on maha rahunenud.

 Ja nüüd ma tunnistan üles, et ma jõin teed ainult 9 õhtut järjest. Kümnendal tahtsin võtta klaasikese veini ja siis ei tundunud sinna kõrvale taimetee kuigi ahvatlev. Vast see üks õhtu ei mänginud kuigi suurt rolli. Ma ootasin kirjutamisega ka veidi päevi peale kuuri lõppemist, sest siis on mõju ja tulemust parem hinnata.

 Ma ei ütleks, et see katsetus tegi imesid, sest seda kindlasti mitte, aga näha oli, et miskit ikka tegi. Just seetõttu, et ilmselt on see kokkusattumuseks liiga hea, et samal ajal läks alguses nahk palju hullemaks ning hiljem jälle palju paremaks.

Kas teie olete ravimteedest varem abi saanud?

Kommentaarid

Populaarsed postitused